
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
578 ₴
- В наявності
- Код: 05P161
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | Febest MZSHBDEF; Febi Bilstein 109504; Ford Motor Company 8V515349AB; GSP 5405192PK; Mapco 34660; Mazda D65134111A; Ocap 8500226; STC T442048; Sachs 900479; Stellox 1127255SX; Swag 33100279 |
| Код запчастини | 05P161 |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 60.3 мм |
| Ширина | 98.3 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | 140, 240, 164, 260, P 122 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 578 ₴



