
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
970 ₴
- В наявності
- Код: 05P1584
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 79650; ASHIKA 159000501; Boge 890090; Fast FT12188K; JAPANPARTS KTP0501; JP GROUP 1342700410; Japko 1590501; Mercedes-Benz A1693230092; OPTIMAL AK735221; Profit 23149305; SKF VKDP33905T; Sachs 900004; Stark SKDCK1240217 |
| Код запчастини | 05P1584 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 47.4 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 106.4 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Buick, Chevrolet, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu, La Crosse, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴



