
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
1 052 ₴
- В наявності
- Код: 05P1560
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | ALP ALP005468; BMW 31306782493; FREY 850502401; GSP 531469; KAUTEK BMSM031; KYB Industry SM1004; Meyle 3003133135; OE Germany 800402; SKF VKDA35831T; Sachs 802518; TRUCKTEC Automotive 0830126; Talosa 6311313 |
| Код запчастини | 05P1560 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 154.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота зовнішньої накладки | 62.5 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 052 ₴



