
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
1 294 ₴
- В наявності
- Код: 05P1497
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Кросс-номери | ASAM AUTOMOTIVE 79821; Alfa Romeo Automobiles 1313045080; Citroen 503341; Febest FTSHB001; Fiat 75944574; JAPANPARTS GKTP0611; Lancia 1313045080; Metalcaucho 04616; Miles DB47210; Original Imperium 50048; Ossca 79553; Peugeot 503341; Rapro R59755T; Ridex 919D0017; STC T404616; VAICO V220007; Vema VE50942 |
| Код запчастини | 05P1497 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 48.9 мм |
| Ширина | 144.2 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Tiida, Note, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 294 ₴



