Сайлентблок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemforder |
| Кросс-номери | Blue Print ADBP800055; Dodge 68029590AE; Febi Bilstein 171352; GSP 533956; Jeep 68029590AF; KAUTEK JPSM002; Metalcaucho 58751; OPTIMAL F09009; Original Imperium 380312; Ossca 43195; TRISCAN 850080907; Talosa 6310950; VAICO V330080 |
| Ширина | 155 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Код запчастини | 35711 01 |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Mulsanne, A4, A5, A6, A8, Q5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴




