
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
1 833 ₴
- В наявності
- Код: FVR1494
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PREMIER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Кросс-номери | Audi 443412131A; Corteco 21652154; JP GROUP 1142701910; KYB Industry 910089; Maxgear 720267; Metalcaucho 58810; Profit 23140017; SRLine S030032; Skoda 431412175D; TRW JSK156; VAG 431412175D; Vema 400009 |
| Код запчастини | FVR1494 |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Ширина | 98.7 мм |
| Висота | 48.8 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 833 ₴










