
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
1 510 ₴
- В наявності
- Код: FDB4110
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PREMIER ECO FRICTION
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | FDB4110 |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Ширина | 125.7 мм |
| Висота | 52.1 мм |
| Товщина | 16.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda, Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Sirion |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 510 ₴





