
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
2 694 ₴
- В наявності
- Код: FDB4106
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PREMIER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Кросс-номери | Ford Motor Company 2S6118045DE; GH GH352555C01; JAPANPARTS MM00215; Maxgear 110480; Mazda 3M7118045BA; Miles DG2101901; Monroe G16385; Ridex 854S0905; SNR SA6524015R; Sachs 560140; TRISCAN 870516110; TRW JGT141T; Volvo 2740405 |
| Код запчастини | FDB4106 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Ширина | 116.7 мм |
| Висота | 63 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 694 ₴











