
Гальмівний диск
1 334 ₴
- В наявності
- Код: DDF1072
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
PREMIER
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | DDF1072 |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 22 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Висота | 43.5 мм |
| Діаметр маточини | 108 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Fusion, Puma, Fiesta, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 334 ₴





