
Комплект гальмівних колодок - дискові
1 323 ₴
- В наявності
- Код: GDB4178
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
COTEC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Кросс-номери | BMW 1091570; BSG BSG15300057; Bremsi SA0071; Gold 9460057; Japko MJ00101; Magneti Marelli 357522070100; OPTIMAL A3594GL; Ocap 82371FR; SRLine S010324G; Zentparts Z00841 |
| Код запчастини | GDB4178 |
| Ширина | 103.8 мм |
| Висота | 38.9 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Gentra, Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴








