Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | HO-BJ-10953 |
| Висота | 63 мм |
| Розмір конуса | 12.7 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Довжина | 44 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 582 ₴




