Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | FD-BJ-0814 |
| Висота | 77 мм |
| Розмір конуса | 21.4 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Довжина | 44.5 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Transit Tourneo, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴





