Кульова опора
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moog |
| Код запчастини | FD-BJ-0425 |
| Висота | 13 мм |
| Розмір конуса | 17.5 мм |
| Тип кріплення | Під болт |
| Довжина | 100.5 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 641 ₴





