
Генератор Brevia інверторний бензиновий 4,0кВт (ном 3,8кВт) GP4000Xi
45 594 ₴
- Немає в наявності
- Код: GP4000Xi
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інверторний генератор Brevia 4,0 кВт — це потужний, надійний і сучасний пристрій для автономного живлення. Максимальна потужність становить 4000 Вт, а номінальна — 3800 Вт, що дозволяє підключати як побутові, так і більш енергоємні прилади. Завдяки чистій синусоїді, генератор безпечно працює з чутливою електронікою. Оснащений мідним альтернатором, системою AVR, захистом від перевантаження та 4-тактним двигуном, він забезпечує стабільну і довговічну роботу. Пристрій має низький рівень шуму та помірну витрату палива, що робить його зручним для повсякденного використання. Його ідеально брати з собою на природу, для дачі або як резервне джерело енергії вдома. Гарантія — 24 місяці, що підкреслює високу якість продукції Brevia.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BREVIA |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Інверторний |
| Електростартер | - |
| Кількість розеток, шт | 1 |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Маса, кг | 0 |
| Номінальна напруга | однофазний 230В |
| Номінальна потужність | 3800 Вт Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 594 ₴







