
Комплект гальмівних колодок - дискові
1 600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0986424565
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок - дискові
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 424 565 |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 66.4 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴











