
Диск гальмівний
3 241 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24.0128-0190.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 24.0128-0190.1 |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 49.2 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 14.7 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avalon, Camry, Previa, ES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 241 ₴




