
Диск гальмівний
3 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 24.0125-0117.1
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 24.0125-0117.1 |
| Товщина | 25 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 48.5 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13.7 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, C-Max, C30, C70, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴




