
Сальник двигуна
773 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20035460B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник двигуна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20035460B |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Logan, Touran, Wind, Clio, Megane, Sandero, Scenic, Dokker, Fluence |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773 ₴







