
Тормозные колодки
1 697 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1245.10
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 1245.10 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 163.1 мм |
| Висота | 67.1 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 697 ₴


