
Тормозные колодки
1 948 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1468.04
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 1468.04 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 143.2 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Висота | 67.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 948 ₴


