
Прокладка ГБЦ
1 798 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100.44
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 100.440 |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.45 мм |
| Товщина після затягування | 1.45 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Проекція поршня від | 0.876 мм |
| Проекція поршня до | 0.983 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Nemo, 1007, Fusion, 307, 107, 206, 207, Xsara, C2, C3, Figo, Fiesta, C1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 798 ₴


