
Сальник распредвала
372 ₴
- Готово до відправки
- Код: 81-35623-00
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-35623-00 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Honda, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Brava, Bravo, Brera, Jazz, Palio, Stilo, Ypsilon, 500l, 159, Punto, Linea, 500 C, Tipo, Civic, 4C, Grande Punto, Spider, Combo, 500, MiTo, 500C / 595C / 695C, Fiorino, HR-V, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 372 ₴


