
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
2 156 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13.0460-3821.2
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ATE |
| Код запчастини | 13.0460-3821.2 |
| Ширина | 101.8 мм |
| Висота | 50.2 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 156 ₴




