
Вентилятор, охлаждение двигателя
4 834 ₴
- Готово до відправки
- Код: 85564
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вентилятор |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 85564 |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | Без блоку управління |
| Форма з'єднувача | Овальний |
| Діаметр | 388 мм |
| Тип вентилятора | Одинарний |
| Кількість лопатей | 7 шт. |
| Кількість контактів | 2 |
| Споживана потужність | 216 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Grande Punto, Punto |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 834 ₴


