
Сальник полуоси Corteco
194 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19036867B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19036867B |
| Стан | Новий |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Note, Juke, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Qashqai, Tiida, Trafic, Master, Clio, Megane, Safrane, Scenic, Ignis, Fluence, X-Trail |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194 ₴


