
Сальник КПП Corteco
391 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19033952B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19033952B |
| Стан | Новий |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Opel, Alfa Romeo, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Signum, Bora, Astra, 156, Brera, 159, Zafira, Transporter, 9-3, 9-5, Vectra, Spider, Meriva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 391 ₴


