
Сальник КПП Corteco
448 ₴
- Готово до відправки
- Код: 19019542B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 19019542B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Сумісність з моделлю | L200, Starion, Pajero, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴


