
Сальник КПП Corteco
181 ₴
- Готово до відправки
- Код: 12015750B
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 12015750B |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Nissan, Honda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Orion, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Escort, Prelude, Primera, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Focus, Integra, Transit, Accord, Almera, S-Max, S40, S60, V70, Mondeo, V50, S80, Transit Custom |
Інформація для замовлення
- Ціна: 181 ₴


