
Тормозные колодки
610 ₴
- Готово до відправки
- Код: LP353
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP353 |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 109.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 108.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Seat, Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 131, Punto, Tempra, Tipo, Regata, 145, 146, 155, Ritmo, Uno, Argenta, Ronda, Dedra, Delta, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴


