
Тормозной диск
1 524 ₴
- Готово до відправки
- Код: 215 521 0008
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 215 521 0008 |
| Стан | Новий |
| Висота | 40.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 13 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 20 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Tempra, Brava, Bravo, Tipo, Grande Punto, 145, 146, 155, Palio, Dedra, Punto, Delta |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 524 ₴


