
Тормозной барабан
1 922 ₴
- Готово до відправки
- Код: 215 523 0018
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Meyle |
| Код запчастини | 215 523 0018 |
| Стан | Новий |
| Діаметр барабана | 268 мм |
| Внутрішня висота барабану | 48 мм |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр отвору маточини | 59 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Doblo, Tempra, Tipo, 146, 145, Palio, Fiorino, Linea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 922 ₴


