
Тормозные колодки
1 558 ₴
- Готово до відправки
- Код: GDB3154
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB3154 |
| Стан | Новий |
| Висота | 47.4 мм |
| Ширина | 88.9 мм |
| Товщина | 14.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda, Rover |
| Сумісність з моделлю | Odyssey, Jazz, CR-V, Legend, Accord, RL, Civic, S2000, Shuttle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 558 ₴


