
Тормозной диск
1 653 ₴
- Готово до відправки
- Код: DF4081
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF4081 |
| Стан | Новий |
| Висота | 45.8 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 24 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Volvo, Proton, Kia |
| Сумісність з моделлю | Persona 400, V40, S40, Impian, Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, Santamo, Space Star, Carisma, Sapporo, Sportage, Joice |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 653 ₴


