
Тормозной диск
2 977 ₴
- Готово до відправки
- Код: DF4932
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | DF4932 |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 45.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Товщина | 26 мм |
| Колір | Чорний |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Dodge, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Eclipse Cross, ASX, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, 4008, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 977 ₴


