
Тормозные колодки
1 653 ₴
- Готово до відправки
- Код: GDB1314
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1314 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 87.2 мм |
| Висота | 47.1 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volvo, Smart, Proton |
| Сумісність з моделлю | Forfour, V40, Impian, S40, Carisma, Space Star, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 653 ₴


