
Тормозные колодки
3 987 ₴
- Готово до відправки
- Код: GDB1507
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1507 |
| Стан | Новий |
| Висота | 74.4 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Lamborghini |
| Сумісність з моделлю | Phaeton, R8, Gallardo Spyder, A4, Murcielago, A6, Gallardo, A5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 987 ₴


