
Тормозные колодки
910 ₴
- Готово до відправки
- Код: GDB807
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB807 |
| Стан | Новий |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 63.5 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, 19, 20, Rapid, 25, 11, 21, Fuego, Clio, Super 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴


