
Тормозной диск
1 973 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23-0566C
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Metelli |
| Код запчастини | 23-0566C |
| Стан | Новий |
| Висота | 34.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 66 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 307, 308, Xsara, C3, C4, C5, Partner, Expert, 206, 207, 208, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 973 ₴


