
Гальмівний диск
1 311 ₴
- В наявності
- Код: DDF1276
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | DDF1276 |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 12 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Висота | 48.3 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda, Saab |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, Golf, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴





