Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC2075 |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип важеля | Контрольний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Opel, Fiat, Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, Croma, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 162 ₴










