
Тяга стабілізатора
411 ₴
- В наявності
- Код: TC2026
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC2026 |
| Матеріал | Пластик |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, A3, Golf, Octavia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 411 ₴





