
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
747 ₴
- В наявності
- Код: LP756
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | LP756 |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина внутрішньої накладки | 138.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 137.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 48.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴





