Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 20015497B |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴







