
Тяга стабілізатора
700 ₴
- В наявності
- Код: TC1275
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TC1275 |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Crossblade, Fortwo, Cabrio, City-Coupe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴





