
Р-к ШРУСа
618 ₴
- Готово до відправки
- Код: RP3247
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Asimco KD66614; BREMBO P54031; Citroen 425391; Dodge 68028671AA; Jeep 68020256AA; Lancia K68028671AA; Maxgear 192134; Mintex MDB2080; Peugeot 425390; Redline 27MI002; SRLine S700329; TRW GDB3247 |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Ширина внутрішньої накладки | 91 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 111 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Сумісність з моделлю | 4007, Outlander |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,01 |
| Висота [мм] | 45 |
| Гальмівна система | Akebono |
| Довжина 1 [мм] | 91 |
| Довжина 2 [мм] | 111,5 |
| Довжина [мм] | 111; 91; 112; 111,5 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| Знак відповідності нормам | E9 90R 01120/267; ECE R90 APPROVED; ECE R90 Approved |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення; з акустичною системою попередження про знос |
| Номер WVA | 23582; 23583 |
| Обмеження виробника | AKEBONO |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Тип гальма | Дискове гальмо |
| Товщина 1 [мм] | 16; 15,5 |
| Товщина (мм) | 16,4; 15 |
| Ширина [мм] | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴



