
Приводной вал
676 ₴
- Готово до відправки
- Код: RP1461
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Asimco KD6790; BREMBO P56042; Bremsi BP3010; DIAMAX N09777; Ford Motor Company 1465168; Hart 220269; Hella 8DB355019451; Pagid T9107N50349N00; Profit 50001461C; Roadhouse 277212; SRLine S700094; Wagner WBP23840A |
| Довжина | 168.7 мм |
| Висота | 64 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 63,4 |
| Висота 2 [мм] | 63,4 |
| Висота [мм] | 64,2; 64,1; 65 |
| Гальмівна система | BOSCH; Bosch |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта; з гвинтами; з протискрипною пластиною; без протискрипної пластини |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-01881/1262; ECE-R90; E9 90R 01107/350 |
| Код FMSI | D2073-9028 |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос; з вбудованим контактом попередження про знос |
| Кількість гвинтів | 2 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23434; 23841; 23840; 23435 |
| Обмеження виробника | BOSCH |
| Товщина 1 [мм] | 17,5 |
| Товщина 2 [мм] | 17,5 |
| Товщина (мм) | 18,4; 18; 18,5 |
| Ширина 1 [мм] | 168,6 |
| Ширина 2 [мм] | 168,4 |
| Ширина [мм] | 168,5; 168,9; 168,6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴



