
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
1 679 ₴
- Готово до відправки
- Код: 05P1121
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок з 4 шт. дисків
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LPR |
| Код запчастини | 05P1121 |
| Товщина | 17.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 77.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина зовнішньої накладки | 63.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 75.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴



