
Радиатор охлаждения двигателя
664 ₴
- Готово до відправки
- Код: RP1423
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ATE 13046028172; Bremsi BP2683; Citroen 425143; DS 425206; Danblock DB510292; Eurorepar 1617254180; Febi Bilstein 16257; Japko 500658; Jurid 571919J; KaWe 060414; OPTIMAL BP10309; Peugeot 425206; Stark SKBP0010115; TRISCAN 811010600 |
| Ширина | 129.9 мм |
| Висота | 56.4 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ZX, Xsara, 406, 306 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 56,5 |
| Висота 2 [мм] | 56,5 |
| Висота [мм] | 56,7; 60; 56,2 |
| Гальмівна система | GIRLING; Lucas-Girling; TRW |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 310 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01024/372; E1 90R-01881/510; ECE-R90 |
| Код FMSI | D1221-8342 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 4 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21124; 21674; 21886 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Товщина 1 [мм] | 18,5 |
| Товщина 2 [мм] | 18,5 |
| Товщина (мм) | 19; 18; 19,3 |
| Ширина 1 [мм] | 130 |
| Ширина 2 [мм] | 129,8 |
| Ширина [мм] | 129,9; 130 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474416; 1987474311 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 664 ₴



