
Радиатор охлаждения двигателя
780 ₴
- Готово до відправки
- Код: RP1508
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | ATE 13047028822; Audi 3D0698451; Cifam 8225542; EGT 321032EGT; GIRLING 6116611; LPR 05P1398A; Mapco 6793; Profit 50051655; SKF VKBP90221; Skoda 3D0698451; Stellox 908002SX; VAG 8E0698451N; Valeo 601004; Вика 66981696301 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Transporter, Multivan, A4, Phaeton |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Ширина | 116 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 [мм] | 59 |
| Висота 2 [мм] | 59 |
| Висота [мм] | 59; 58,5; 58,6 |
| Гальмівна накладка | з навскісною крайкою |
| Гальмівна система | TRW |
| Гальмівна установка | тільки у поєднанні зі сталевими гальмівними дисками; не для вуглецево-керамічних гальмівних дисків |
| Довжина [мм] | 116 |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 635 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; з гвинтами; з гвинтами гальмівного супорта |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90; E9 90R - 01120/613; E4 90R-01465/1690 |
| Код FMSI | D1018-7921 |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос; не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Кількість гвинтів | 2 |
| Кількість накладок | 4 |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23326 |
| Обмеження виробника | TRW |
| Товщина 1 [мм] | 17,5 |
| Товщина 2 [мм] | 17,5 |
| Товщина (мм) | 17,5; 17 |
| Ширина 1 [мм] | 116,4 |
| Ширина 2 [мм] | 116 |
| Ширина [мм] | 116,2 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474328; 1987474402; 1987474419; 1987474314 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴



