
Радиатор охлаждения двигателя
435 ₴
- Готово до відправки
- Код: RP0987
+380 (67) 376-69-57
Viber- +380 (63) 386-22-51
- +380 (95) 503-50-94WhatsApp
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є в наявності запчастини до автомобілів сімейства ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, Daewoo, а також займаємося підбором запчастин до іномарок як по номеру запчастини так і по VIN-коду автомобіля. Великий асортимент запчастин різних виробників є в наявності на складі, а також під замовлення на протязі 1-2 дня.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Raiso |
| Кросс-номери | Asimco KD7747; Fenox BP43423; GIRLING 6109872; KaWe 028220; Mapco 6706HPS; Mercedes-Benz 0014207320; Meyle 0252119715; Roadhouse 228220; Topran 400429; Woking P382320 |
| Довжина | 61.6 мм |
| Висота | 58.3 мм |
| Товщина | 14.7 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SL, C-Class, 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт з 2 кріпильними штифтами |
| Висота 1 [мм] | 58,3 |
| Висота 2 [мм] | 58,3 |
| Висота [мм] | 58,7; 58,5 |
| Гальмівна система | ATE; Continental |
| Довжина контакту попереджувального сигналу [мм] | 95 |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною; з посібником з монтажу |
| Знак відповідності нормам | E1 90R 01025/185; E4 90R-01601/1650; ECE-R90 |
| Код FMSI | D495-7374 |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Кількість індикаторів зносу [на вісь] | 2 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Матеріал фрикційного покриття | Низькометалев. |
| Номер WVA | 21197 |
| Обмеження виробника | ATE |
| Товщина 1 [мм] | 15 |
| Товщина 2 [мм] | 15 |
| Товщина (мм) | 15,2 |
| Ширина 1 [мм] | 61,8 |
| Ширина 2 [мм] | 61,6 |
| Ширина [мм] | 61,8; 61,7 |
| № артикула рекомендованого приладдя | 1987474100; 1987474101; 1987474128; 1987474901; 1987474257; 1987474730; 1987474180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴



